NOVINKY

Jistebník si po sérii osmi zápasů bez výhry dělal konečně zálusk na plný bodový zisk, ale nakonec se musel před svým soupeřem z Kozlovic sklonit. Skvělý výkon brankáře Krayzela dlouho držel naděje domácích alespoň na bod, ale Kozlovice se nakonec přeci jen prosadily a zápas zaslouženě vyhrály.

Fotbalisté Kozmic se po sérii tří zápasů bez výhry potřebovali konečně chytit. V zápase proti předposlednímu Jistebníku se jim naskytla ideální příležitost a tu nakonec využili. I když konečný výsledek hovoří zcela jasně, tak jednoznačný zápas to rozhodně nebyl.

Mokré Lazce si přivezly do Jistebníku pořádnou dávku střelného prachu, když si na soupeřově hřišti doslova otevřely střelnici. Domácí torzo sestavy nestačilo na zkušený tým a prakticky po poločase bylo rozhodnuto. Za hostující Lazce se činili útočníci Galvas s Pospěchem, kteří si v zápase připsali po hattricku.

Kravaře odčinily porážku z minulého kola a připsaly si očekávané tři body do tabulky. Jejich vítězství nad papírově slabším Jistebníkem se však nerodilo vůbec snadno. Hosté díky úspěšné produktivitě vedli zkraje druhé půle dokonce o dvě branky, ale domácí favorit zabral a čtyřmi brankami v rozmezí dvaceti minut skóre otočil na svou stranu. Poslat...

V sobotu 24.09.2022 se naši muži utkali proti FK Stará Bělá, která se nacházela na 4. místě v tabulce. Jistebničtí nastupovali do tohoto duelu opatrně a plni očekáváni, co hosté předvedou. Ve vyrovnaném zápase však překvapil nejprve hráč domácího celku a to Matěj Moučka. Kdy již v 15' minutě z příměho kopu nádherně našel skulinu v brance Tomáše...

V sobotu 17.09.2022 se odehrál na domácím hřišti zápas mezi našim domácím celkem a fotbalisty z Krásného Pole. Duel skončil remízou 2:2. Za náš tým se gólově prosadily naše dvě nové posily - P. Nykš a D. Dub.

Jistebník již v prvním poločase utkání odcházel do šaten s jednogólovým náskokem o který se krásnou hlavičkou postaral J. Tilscher. Bohužel dvěmi brankami A. Černohorského se nakonec z vítězství radoval domácí celek který si tento výsledek až do konce utkání pohlídal.

Urputná bitva mezi Jistebníkem a Albrechticemi rozhodla jediná branka z druhého poločasu, jenž zajistila body hostujícímu celku. Domácí tým předvedl tentokrát velmi vlažný výkon, když za celý zápas neohrozil soupeřovu bránu. O zisku bodů si tak mohl Jistebník nechat jenom zdát. Více ZDE.

Vyplněním kontaktního formuláře zároveň souhlasíte se zapracováním Vašich osobních údajů dle Vyhlášky o ochraně osobních údajů - GDPR.

GDPR

Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se TJ ISMM Jistebník, z.s., se sídlem, Jistebník 178, 742 82 Jistebník, IČ 60336463, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme Jméno, Příjmení, E-mail, po dobu trvání pracovněprávního vztahu. Tyto údaje zpracováváme za účelem evidence zákazníka / firmy. Z právního titulu oprávněného zájmu evidujeme Jméno, Příjmení, E-mail, pouze po dobu nezbytně nutnou. Tyto údaje zpracováváme za účelem řešení Vašich dotazů.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na sídlo organizace: TJ ISMM Jistebník, z.s., se sídlem, Jistebník 178, 742 82 Jistebník.