"A" TÝM - MUŽI

Naši muži hrají soutěž: ČPP I.A třída mužů sk. B .


ČPP I.A třída mužů sk. B:
zápasy  /  tabulka 

REALIZAČNÍ TÝM:

PETR MOUČKA / trenér / (FAČR_8040031 ) 
NESVADBA PETR / vedoucí družstva / (FAČR_68010180) 

INFORMACE PRO HRÁČE:
Členské příspěvky & FAČR

TRÉNINKY:

ÚT - 17:00 hod. (hřiště TJ Jistebník)
ČT - 17:00 hod. (hřiště TJ Jistebník)

Pohár mužů:
zápasy


HRÁČI (25):
ANDRYS LUKÁŠ (FAČR_98031604)
BESTA MAREK (FAČR_86020074)
CAPOVSKÝ PAVEL (FAČR_99041396)
DUDEK KAREL (FAČR_94070501 )
KADLČÁK ZDENĚK (FAČR_85031700)
KRAYZEL PETR (FAČR_69060418)
KLUSS FILIP (FAČR_90050974)
LEBICA MIROSLAV (FAČR_86102085)
MALÝ JAKUB (FAČR_87120649)
MIKLAS ERIK (FAČR_96041611)
MOHYLA PETR (FAČR_88121865)
MOUČKA PETR (FAČR_72020301)
OGON ONDŘEJ (FAČR_84120104)
PASKER MARTIN (FAČR_83011770)
PIETRAS LUKÁŠ (FAČR_84091500)
PRČÍK MILAN (FAČR_78090742)
SEBERA MAREK (FAČR_91110527)
SKLENIČKA RADIM (FAČR_84051259)
ŠTANDL JAKUB (FAČR_93111507)
ŠTANDL PATRIK (FAČR_98111186)
VAVROŠ MARTIN (FAČR_98070488)
VEDLICH MAREK (FAČR_92051071)
VYKYDAL TOMÁŠ (FAČR_86042269) *B
WILK MAREK (FAČR_97110560)
ZALACKO DENIS (FAČR_98090664)

HRÁČI V ZÁLOZE (2):
ANDRYS DANIEL (FAČR_94121415) *B
WOJCIK TOMÁŠ (FAČR_76011019)


PŘIPRAVNÁ UTKÁNÍ:

Sobota, 02.02.2019, 12:00, Jistebník - Třebovice ( 4 : 2 )
Sobota, 09.02.2019, 16:00, Jistebník - Fulnek ( 0 : 7 )
Neděle 17.02.2019, 16:00, Jistebník - Darkovičky ( 1 : 5 )
Sobota, 23.02.2019, 16:00, Jistebník - Klimkovice
Sobota, 02.03.2019, 10:00, Jistebník - Slovan Ostrava
Neděle, 10.03.2019, 10:00, Jistebník - Mokré Lazce ( 4 : 4 )

SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ (Jaro 2019):

Sobota, 23.03.2019, 15:00, Staré Město - Jistebník ( 2 : 3 )
Neděle, 31.03.2019, 15:30, Jistebník - Bystřice
Sobota, 06.04.2019, 15:30, Stonava - Jistebník
Neděle, 14.04.2019, 16:00, Jistebník - Smilovice
Neděle, 21.04.2019, 16:00, Libhošť - Jistebník
Neděle, 28.04.2019, 16:30, Jistebník - B. Albrechtice
Sobota, 04.05.2019, 16:30, Dobratice - Jistebník
Neděle, 12.05.2019, 16:30, Jistebník - Hrabová
Sobota, 18.05.2019, 17:00, Jablunkov - Jistebník
Neděle, 26.05.2019, 17:00, Jistebník - Dobrá
Sobota, 01.06.2019, 17:00, Vratimov - Jistebník
Neděle, 09.06.2019, 17:00, Jistebník - Lučina
Neděle, 16.06.2019, 17:00, Jistebník - Slavia Orlová


OSTATNÍ:

Fotogalerie / Videa / Vzkazník  

SLEDUJTE NÁS:

Facebook