NOVINKY

 


Všem, kteří již uhradili vstupenky, budou peníze do týdne vráceny na jejich účet. Zároveň se všem kteří se na ples tak jako my těšili, omlouváme.

Vaši pořadatelé.

Přinášíme Vám výsledkovou tabulku odehraných zápasů našich mužů (po 9. kole).

Pro nedostatek hráčů v týmu hostů, byl dnešní zápas proti Dolní Lutyni zrušen. Náhradní termín připadne na 28.09.2021 / ÚT / 15:00 / Jistebník - Dolní Lutyně.

Vážení a milí sportovní přátelé,

dovolte nám, abychom Vás pozvali na první soutěžní utkání našich mužů, kteří nastoupí proti silnému soupeři z Řepišt.

Zápas se odehraje již tuto sobotu 14.08.2021 v 17:00 hod., kdy jej bude řídit trojice rozhodčích - JAN BERAN, PŘEMYSL HAVLÍK a ROBIN BOČEK.

Přijďte svou účastí vytvořit tu správnou...

Postupně se situace kolem pandemie zlepšuje, vše se rozvolňuje a tak se i naše hřiště pomalu, ale jistě otevírá široké veřejnosti. V této souvislosti pro Vás začínáme plánovat akce.

vzhledem k přetrvávající epidemiologické situaci a stále trvajícímu přerušení fotbalových soutěží jsme se rozhodli využít tento "čas" na další úpravy a opravy v areálu hřiště.Vyměnili se kompletně zámky a některá kování, provedl se sádrokartonový podhled v prostoru chodby do šaten mužů. V prostoru pro rozhodčí a prostoru skladu se položil nový...

Sport je pro stát konečně prioritou a měl by se dál začít bezpečně rozvolňovat

Z dostupných zdrojů a mediálních výstupů představitelů Vlády si vás dovoluji informovat, že v rámci aktuálního vývoje si ve změti vládních opatření lze vybrat ta, která umožňuji využití venkovních hřišť tak, že:

► trénovat lze pouze ve dvojicích,
► dvojic může být nanejvýš 6 (celkem tedy 12 osob),
► dvojice musí dodržovat rozestupy alespoň 10 metrů,...


Přečtěte si jako první, co je nového

Vyplněním kontaktního formuláře zároveň souhlasíte se zapracováním Vašich osobních údajů dle Vyhlášky o ochraně osobních údajů - GDPR.


GDPR

Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se TJ ISMM Jistebník, z.s., se sídlem, Jistebník 178, 742 82 Jistebník, IČ 60336463, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme Jméno, Příjmení, E-mail, po dobu trvání pracovněprávního vztahu. Tyto údaje zpracováváme za účelem evidence zákazníka / firmy. Z právního titulu oprávněného zájmu evidujeme Jméno, Příjmení, E-mail, pouze po dobu nezbytně nutnou. Tyto údaje zpracováváme za účelem řešení Vašich dotazů.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na sídlo organizace: TJ ISMM Jistebník, z.s., se sídlem, Jistebník 178, 742 82 Jistebník.