Novinky

 

Vážení a milí přátelé sportu, srdečně Vás zveme na každoroční Valnou hromadu, která se bude konat v pátek 01.03.2019 v Hospůdce Na hřišti TJ Jistebník, se začátkem od 17:00 hod.

Vážení sportovní přátelé, hráči a příznivci naší TJ.

S lítostí Vám oznamujeme smutnou zprávu, že po déle trvající nemoci nás dnes 20.01.2019
v ranních hodinách opustil jeden z našich nejvěrnějších fanoušků kopané a dlouholetý činovník (trenér a dlouhé roky správce areálu hřiště) pan Stanislav Nesvadba.

Vážení a milí přátelé sportu a dobré zábavy,

dovolujeme si Vás pozvat na tradiční "SPORTOVNÍ PLES", který se bude konat tento pátek 18.01.2019 od 19:30 hod., ve všech prostorách Kulturního domu. Více info ZDE .

Srdečně zvou pořadatelé.

V sobotu odehráli naši MUŽI "A" doplněni o dva hráče z "B" týmu přípravné utkání proti mužstvu Bílovce, které hraje o třídu výše a to Krajský přebor mužů. Navíc se Jistebník utkal s celkem, který vede bývalý trenér Jistebníka pan Martin Štverka. Zápas byl především ve druhém poločase vyrovnaný a Jistebník nakonec s Bílovcem zaslouženě remizoval 2 :...

Brigáda !!!

20.03.2018

V sobotu dne 24.03.2018, od 09:00 hod., se uskuteční na fotbalovém hřišti TJ Jistebník BRIGÁDA. Prosíme všechna mužstva, aby se zúčastnila v co největším počtu. Proběhne příprava hřiště a přilehlého areálu na novou soutěž. Pitný režim zajištěn :-) .

Vážení a milí přátelé sportu, srdečně Vás zveme na každoroční Valnou hromadu, která se bude konat v pátek 02.03.2018 v Hospůdce Na hřišti TJ Jistebník, se začátkem od 17:00 hod.

Vážení a milí sportovní přátelé, i když nám skončila podzimní část soutěže a zdálo by se, že si všichni užívají zaslouženého volna, není tomu tak. Dochází k velké změně v realizačním týmu A - mužstva. Na začátku posledního měsíce tohoto roku stávající trenér Martin Štverka přijal nabídku v krajské soutěži u týmu FC Bílovec a ukončil spolupráci s...

Přečtěte si jako první, co je nového