Turnaj v minikopané "O pohár starostky obce Jistebník"

Každoroční tradiční turnaj, který je nabitý těmi nejlepšímy týmy z širokého okolí.

Turnaj 2019 (13.07.2019) / 20. ročník

Přihlašte i Vy svůj tým a staňte se vítězy prestižního turnaje, !!! Online přihláška zde (přihlásit své družstvo budete moci od ledna 2020).
Více informací o turnaji najdete na FB.

Již přihlášená družstva (konečný stav - max 20):
1  




6  



10
11 
12
13
14 
15 
16 
17 
18 
19
20
________________________________



Turnaj 2019

13.07.2019 / 19. ročník

Přihlášená družstva:
1 FC Stará Ves
2 SK Bílé Vdovy
3 Team Buongiorno
4 H2O
5 Pidifest
6 OMEZENCI-revenant
7 AC Transformers
8 Klenba Klimkovice
9 C.I.P. Ostrava
10 ISMM
11 FC NH Ostrava
12 Sebranka
13 Švihorovy koně
14 1.FC Chachaři Ostrava 2007
15 1.FC Chachaři Ostrava 2007 "B"
16 Šprtec Poruba
17 Mexiko
18 FC Bloody Team
19 Chachaři "B"


Turnaj 2018

14.07.2019 / 18. ročník

Výsledky:
1. místo /
2. místo /
3. místo /
__________________________
cena útěchy /

Přihlášená družstva:
1 FC AVION ČISTÍRNA
2 FC STARÁ VES
3 BŘENEK
4 EL BANDOS
5 NEW DESIGN
6 JISTEBNÍK B
7 FK MORAVSKOSLEZSKA
8 FK VRATIMOV
9 TRENÉROVY KONĚ
10 ISMM
11 TEAM BUONGIORNO
12 FC OSTRAVA J-ELITA
13 SK BÍLÉ VDOVY
14 KLENBA KLIMKOVICE
15 KLOKANI 2005
16 FC MEXIKO
17 ŠILHEŘOVICE
18 RYBA
19 SEBRANKA
20 ŠVIHOROVY KONĚ

Fotogalerie:
fotky najdete ZDE


Turnaj 2017

15.07.2019 / 17. ročník

Výsledky:
1. místo /
2. místo /
3. místo /
__________________________
cena útěchy /


Turnaj 2016

09.07.2016 / 16. ročník

Výsledky:
1. místo / ŠVIHOROVY KONĚ
2. místo / SEBRANKA
3. místo / SAKROVEC
__________________________
cena útěchy / FC EDISON


Turnaj 2015

11.07.2015 / 15. ročník

Výsledky:
1. místo / ŠVIHOROVY KONĚ
2. místo / SEBRANKA
3. místo / FC EDISON
__________________________
cena útěchy / FC VRTULE

Přihlášená družstva:
1 FC VRTULE
2 ŠVIHOROVY KONĚ
3 PIDIFEST
4 SLOVAN HAVÍŘOV
5 SEBRANKA
6 SK BÍLÉ VDOVY
7 ISMM
8 TEREŇÁCI
9 KLENBA KLIMKOVICE
10 SAN SIRO PORUBA
11 OMEZENCI
12 SAKROVEC
13 FC EDISON
14 FC NEJMACO
15 COUFAL STAVBY
16 1.NC LITRPŮL
17 KLAN
18 OLD BOYS
19 FC ODRA PETŘKOVICE
20 HFP
21 JAPO
22 FC DOHROMADY
23 LEGENDY
24 TITANIC


Turnaj 2014

12.07.2014 / 14. ročník

Výsledky:
1. místo / BÍLÉ VDOVY
2. místo / SEBRANKA
3. místo / FC FUKO
__________________________
cena útěchy / CORPUS


Turnaj 2013

12.07.2013 / 13. ročník

Výsledky:
1. místo / SEBRANKA
2. místo / KLENBA KLIMKOVICE
3. místo / VŠB
__________________________
cena útěchy / PIDIFEST


Turnaj 2012

14.07.2012 / 12. ročník

Výsledky:
1. místo / BÍLÉ VDOVY
2. místo / PIDIFEST
3. místo / KLENBA KLIMKOVICE
__________________________
cena útěchy / PUSCHINOVA PARTA

Přihlášená družstva:
1 FULER TEAM
2 KLENBA KLIMKOVICE
3 PIDIFEST
4 GAMBÍNOS
5 PUSCHINOVA PARTA
6 SK BÍLÉ VDOVY
7 ČISTÍRNA
8 JOSEFOVICE
9 BOHUMÍN
10 COUFAL TEAM
11 BELWOOD
12 MEXIKO
13 JIŽNÍ TLAPY
14 JISTEBNICKÉ RYBIČKY
15 BULDOG OLBRAMICE
16 SAN SIRO PORUBA
17 STARÉ FENY
18 ŠMÍĎÁCI
19 FLORBAL ČELADNÁ
20 ZŘEJMĚ SLUŠNEJ ODDÍL

Turnaj 2011

23.07.2011 / zrušen kvůli podmáčenému hřišti!!! - takže se nezapočítává do ročníků


Turnaj 2010

17.07.2010 / 11. ročník


Turnaj 2009

11.07.2009 / 10. ročník


Turnaj 2008

12.07.2008 / 9. ročník


Turnaj 2007

14.07.2007 / 8. ročník


Turnaj 2006

15.07.2007 / 7. ročník


Turnaj 2005

16.07.2005 / 6. ročník


Turnaj 2004

17.07.2004 / 5. ročník


Turnaj 2003

11.07.2003 / 4. ročník


Turnaj 2002

13.07.2002 / 3. ročník


Turnaj 2001

14.07.2001 / 2. ročník


Turnaj 2000

15.07.2000 / 1. ročník