Nádraží vs. Vesnice

Od nepaměti panuje mezi jistebničany mírné napětí... Kdo je vlastně lepší? Nádraží či Vesnice?  :-)


2023 / X. ročník

Sestava:
Nádraží - Veselý O., Veselý J., Talián E., Otto J., Andrys L., Andrys D., Kotkolík L., Učeň A., Weiss M., Mičulka V., Janda D., Sedláček T., Tyleček J., Tyleček M., Tilscher J., Heblák K., Rašek J., Horník J., Nesvadba P.

Vesnice - Wojcik T., Novobílský M., Mohyla P., Holuša J., Lapčík, Bláha P., Pek T., Horňáček P., Novák T., Vitoch J., Štandl Jakub, Pek M., Halala M., Štandl Patrik, Bednář J.  

Góly:
Jakub Štandl (penalta), Patrik Štandl

Fotogalerie: ZDE


2022 / IX. ročník

Sestava:
Nádraží - KRAYZEL PETR, VESELÝ ONDŘEJ, VESELÝ JIŘÍ ml., TYLEČEK MICHAL, TYLEČEK JIŘÍ, SEDLÁČEK TOMÁŠ, HORNÍK JAROSLAV, ANDRYS LUKÁŠ, ANDRYS DANIEL, STRAKA MAREK, STRAKA JAKUB, TILSCHER JAROSLAV, VAVROŠ MIROSLAV, VAVROŠ ONDŘEJ, HEBLÁK KAREL, RONEC MIROSLAV, WEISS MICHAL, KRMELÍN PAVEL, KUBÍK MATĚJ, OTTO JAKUB, JANDA DALIBOR, PĚCHOVIČ TOMÁŠ,

Vesnice - MALÝ LUKÁŠ, MOHYLA PETR, ŠTANDL JAKUB, ŠTANDL JAN, VITOCH JIŘÍ, WOJCIK TOMÁŠ, PASKER MARTIN, NOVÁK TOMÁŠ, VAVROŠ MARTIN, NOVOBILSKÝ MARTIN, RYBIČKA JAN, ...... bude doplněna .....  

Góly:
Martin Vavroš, Jaroslav Tilscher


2021

► neodehráno kvůli COVIDu


2020

► neodehráno kvůli COVIDu


2019 / VIII. ročník

16.11.2019

Sestava:
Nádraží - MYŠKA PAVEL, VESELÝ ONDŘEJ, VESELÝ JIŘÍ ml., TYLEČEK MICHAL, TYLEČEK JIŘÍ, NESVADBA PETR, HORNÍK JAROSLAV, ANDRYS LUKÁŠ, ANDRYS DANIEL, LÖVY VÍT, STRAKA MAREK, TILSCHER JAROSLAV, KOTEK TOMÁŠ, VAVROŠ MIROSLAV, HEBLÁK KAREL, TŘUSLO BOHUMIL, HORNÍK JAN

Vesnice - HOLUŠA JAN, MOHYLA PETR, ŠTANDL JAKUB, VITOCH JIŘÍ, WOJCIK TOMÁŠ, PASKER MARTIN, ŠTANDL PATRIK, ŠTANDL JAN, NOVÁK TOMÁŠ, VAVROŠ MARTIN, MALÝ JAKUB, BEDNÁŘ JAROSLAV, NOVOBILSKÝ MARTIN, RYBIČKA JAN

Góly:
Vít Lövy, Jaroslav Tilscher, Martin Pasker - 2x


2017 / VII. ročník

18.11.2017

Sestava:
Nádraží - MYŠKA PAVEL, VESELÝ ONDŘEJ, VESELÝ JIŘÍ ml., VESELÝ JIŘÍ st., TYLEČEK MICHAL, TYLEČEK JIŘÍ, NESVADBA PETR, RAŠEK JAROMÍR, HORNÍK JAROSLAV, HORNÍKOVÁ LUDMILA, HASALA MATĚJ, ANDRYS LUKÁŠ, ANDRYS DANIEL, LÖVY VÍT, STRAKA JAKUB, TILSCHER JAROSLAV

Vesnice - RADA MATĚJ, BLÁHA PŘEMEK, MOHYLA PETR, MOHYLA MARTIN, ŠTANDL JAKUB, PEK TOMÁŠ, VITOCH JIŘÍ, PEK TOMÁŠ, WOJCIK TOMÁŠ, PASKER MARTIN,  ŠTANDL PATRIK, ŠTANDL JAN, ŠAJNA MARTIN, ŠRÁMEK IVO, KONEČNÝ JOSEF, HOLUŠA JAN, NOVÁK  TOMÁŠ


2016 / VI. ročník

19.11.2016


2015 / V. ročník

14.11.2015


2014 / IV. ročník

15.11.2014

Sestava:

Nádraží - MYŠKA PAVEL, VESELÝ ONDŘEJ, TYLEČEK MICHAL, NOGA TOMÁŠ, NESVADBA PETR, RAŠEK JAROMÍR, HORNÍK JAROSLAV, PRNKA TOMÁŠ, HASALA MATĚJ, ANDRYS LUKÁŠ, STEHLÍK JAN, LÖVY VÍT, KOTEK TOMÁŠ

Vesnice - MALÝ LUKÁŠ, MOHYLA PETR, MOHYLA MARTIN, VYKYDAL TOMÁŠ, ŠTANDL JAKUB, PEK MIROSLAV, VITOCH JIŘÍ, PEK TOMÁŠ, NOVOBILSKÝ MARTIN, WOJCIK TOMÁŠ, MALÝ JAKUB, PASKER MARTIN, ZAJÍC MARTIN, RYPEL JOSEF, HORŇÁČEK PAVEL, ŠTANDL PATRIK, ŠTANDL JAN, KRUTIL MARTIN,

Góly: 67. min. RAŠEK JAROMÍR, 75. min. NESVADBA PETR (ml.), 84. min. WOJCIK TOMÁŠ

Karty: ---

Průběh tápasu:
Bojovný a fotbalově hezký zápas přineslo poslední letošní utkání na fotbalovém hřišti v Jistebníku. Tradiční klání "Nádraží vs. Vesnice" vždy ukončuje fotbalovou sozónu v Jistebníku a diváci se těší většinou na hodně vstřelených branek. Letos se však vyznamenaly obrany a oba brankáři, takže branek moc nepadlo - všechny tři až ve 2. poločase.

Nejprve se radovalo "Nádraží", kdy v 67. minutě střelu z přímeho kopu Petra Nesvadby stačil brankář jen vyrazit a dorážka Jarka Raška znamenala vedení na 1 : 0, Na 2 : 0 zvyšoval o 8 minut později Petr Nesvadba střelou cca. z 15-ti metrů. "Vesnice" snížila až v 84. minutě po úniku Tomáše Wojcika na 2 : 1.

Po loňské porážce si tentokrát "Nádraží" odneslo těsné vítězství. V penaltovém "dostřelu" byla však lepší "Vesnice" (o 2 branky navíc).¨

Překvapivě fotbalové a kombinační i střelecky hezké utkání (trefené tyče i břevna) potěšilo asi 50 diváků, kteří přišli fandit "těm svým".

report: Jiří veselý st.


2013 / III. ročník

15.11.2013

Sestava:
Nádraží - HEBLÁK KAREL, HRADIL TOMÁŠ, ŠAMAJ PAVEL, VESELÝ ONDŘEJ, TYLEČEK MICHAL, ZEMAN IVO, NOGA TOMÁŠ, NESVADBA PETR, RAŠEK JAROMÍR, HORNÍK JAROSLAV, VESELÝ JIŘÍ ml., NEDOBA LIBOR, ŠOLTYS JAKUB, VESELÝ JIŘÍ st., PRNKA TOMÁŠ, HASALA MATĚJ

Vesnice - VYKYDAL TOMÁŠ, ŠTANDL JAKUB, LÖVY VÍT, BĚLICA LUKÁŠ, KOŠA DANIEL, PEK MIROSLAV, KONEČNÝ ROMAN, VITOCH JIŘÍ, PEK TOMÁŠ, PLANKA VOJTĚCH, NOVOBILSKÝ MARTIN, WOJCIK TOMÁŠ, ZSILINSKÝ LUBOŠ, MALÝ JAKUB, NOVÁK TOMÁŠ, PASKER MARTIN

Góly: RAŠEK JAROMÍR, NESVADBA PETR (vl.), WOJCIK TOMÁŠ, ŠOLTYS JAKUB, WOJCIK TOMÁŠ


2012 / II. ročník

17.11.2012


2011 / I. ročník

19.11.2011