PŘÍPRAVKA

INFORMACE PRO VŠECHNY HRÁČE I RODIČE:
Členské příspěvky & FAČR

VZKAZNÍK:
vzkazy a novinky najdete ZDE

REALIZAČNÍ TÝM:
LUKÁŠ PIETRAS / Trenér / +420 774 866 433
PETR KRAYZEL / Asistent trenéra



OS mladší přípravka 4 + 1:
* děti od 05-ti let do 8-mi let

Starší přípravka samostatně 5 + 1 sk. C
* děti od 8-mi do 10-ti let

ROZPIS ZÁPASŮ:

13.09.2020, 14:30, Sedlnice - Jistebník
15.09.2020, 16:30, Olbramice - Jistebník
27.09.2020, 10:00, Mošnov/Skotnice - Jistebník (hřiště Skotnice)
30.09.2020, 16:00, Jistebník - Lubina
05.10.2020, 17:00, Jistebník - Tichá
11.10.2020, 10:00, Libhošť - Jistebník
14.10.2020, 16:00, Jistebník - Kateřinice
24.10.2020, 10:00, Bartošovice - Jistebník
27.10.2020, 16:00 Jistebník - Žilina

Výsledky najdete ZDE

ROZPIS ZÁPASŮ:

04.09.2020, 17:00, Kujavy - Jistebník
09.09.2020, 17:00, Petřvald - Jistebník
11.09.2020, 17:00, Sedlnice - Jistebník
16.09.2020, 17:00, Bartošovice - Jistebník
25.09.2020, 17:00, Jistebník - Petřvald
02.10.2020, 17:00, Pustějov - Jistebník
12.10.2020, 17:00, Jistebník - Pustějov/Hl. Životice
14.10.2020, 17:30, Jistebník - Bartošovice
19.10.2020, 17:00, Jistebník - Kujavy
21.10.2020, 17:30, Jistebník - Sedlnice

Výsledky najdete ZDE


TRÉNINKY:

ÚT - 16:30 - 17:30 hod. (hřiště TJ Jistebník)
ČT - 16:30 - 17:30 hod. (hřiště TJ Jistebník)



TRÉNINKY:

ÚT - 16:30 - 17:30 hod. (hřiště TJ Jistebník)
ČT - 16:30 - 17:30 hod. (hřiště TJ Jistebník)


HRÁČI:

KRMELÍN JAN (FAČR_15110064)
DRESSLER JAKUB (FAČR_15010137)
DVOŘÁČEK PAVEL (FAČR_
KUDLÁČEK DAVID (FAČR_15030130)
ŠUHAJ ANDREJ (FAČR_14110249)
VITOCHOVÁ KRISTÝNA (FAČR_15010170)
PETŘÍČEK MARTIN (FAČR_15100079)
UHL MATYÁŠ (FAČR_15070158)
NEMEC VÁCLAV (FAČR_15020031)
MIČULKA VOJTĚCH (FAČR_14040484)
ŠRÁMEK TOBIÁŠ (FAČR_13120164)
TŘUSLO DAVID (FAČR_14080115)
ADAMČÍK KRYŠTOF (FAČR_13070971)
NENIČKA JAKUB (FAČR_13010839)
ADÁMEK SAMUEL MARTIN (FAČR_12120991)
NEMEC JIŘÍ (FAČR_12120676)
PIETRAS ADAM (FAČR_13060442)
RAŠEK PATRIK (FAČR_13060506)

HRÁČI:

RICHTÁR VOJTĚCH (FAČR_12091106)
DVOŘÁČEK JAN (FAČR_12050871)
HON LUKÁŠ (FAČR_12050860)
ADAMČÍK MATĚJ (FAČR_11051390)
BAUKO VIKTOR (FAČR_11080391)
PETŘÍČKOVÁ JULIE (FAČR_11080899)
SVOBODA JINDŘICH (FAČR_10120961)
___________________________________
KUČERA ROMAN (FAČR_10041383) 10
SNÁŠEL JAKUB (FAČR_10021071) 10
VEIGEND KAREL (FAČR_10061298) 10
KUČERA VÍT (FAČR_09010341) 11
ŠRÁMEK ADAM MARTIN (FAČR_09061220) 11
KAANDORP VILÉM (FAČR_08090620) 12