Jistebník pokračuje na vítězné vlně ...

19.08.2023

Náš fotbalový tým pokračuje ve své vítězné sérii poté, co si na domácím hřišti poradil s týmem Skotnice.
Utkání, které přilákalo mnoho nadšených fanoušků, se stalo skvělým důkazem síly a talentu tohoto nově sestaveného týmu.

Skvělá hra našeho týmu byla korunována pěti brankami, které si naši hráči připsali. Rychlý a účinný střelec R. Bystrý se blýskl hned dvěma brankami do sítě soupeře, zatímco J. Tilscher, J. Rašek a D. Dub také nezůstali pozadu a přidali se ke střeleckému úspěchu. Celkově to byl skvělý týmový výkon, který potvrdil sílu a souhru našeho týmu.

Bohužel, chvíle radosti a úspěchu přerušilo nešťastné zranění. R. Bystrého, střelce dvou branek, který utrpěl v zápase výron kotníku, což ho přinutilo opustit hřiště. Tento hráč, který se stal neodmyslitelnou součástí týmu, bude nepochybně chybět v dalších zápasech, my ale pevně doufáme, že jeho zotavení bude rychlé a bez komplikací. Přejeme mu proto rychlé uzdravení a co nejrychlejší návrat na trávník.

V závěru bychom chtěli poděkovat všem našim fanouškům, kteří nás neúnavně podporují. Jejich povzbuzení a energie jsou pro nás velkým hnacím motorem. Díky Vám cítíme sílu i odhodlání bojovat na každém zápase.

Autor: Jiří Veselý ml.