Letní příprava s novou trenérskou dvojicí a s novými posilami ...

21.07.2023

Vážení a milí příznivci naší kopané,

po malé přestávce jsme se opět sešli na tréninkovém hřišti, abychom zahájili letní přípravu. Přivítali jsme novou trenérskou dvojici - nového hlavního trenéra pana Petra Veselého a jeho "hrajícího" asistenta Adama Kropku. Oba mají za sebou bohaté zkušenosti a jistě přinesou nové myšlenky a energii do našeho týmu. Nový trenérský tandem se tak okamžitě pustil do práce a za sebou má již první čtyři tréninky.

Souběžně s trenéry se snažíme posílit náš celek i o nové posily. Můžeme tak u nás přivítat např. staronového hráče Jaroslava Tilschera (1. FC Poruba), kterého se nám podařilo získat zpět do našeho klubu. Dále pak Romana Bystrého (Sportovní klub Pržno, spolek), Kamila Kadlíčka (SPORTOVNÍ KLUB SLAVIE TŘEBOVICE z.s.) a v neposlední řadě Patrika Sárosiho (FK ŠTART Slanská Huta, Slovensko). Další hráče máme rozjednané a jamile se nám vše zdárně podaří - budeme Vás informovat / jinak všechny přestupy najdete ZDE.

Dnes, 21.07.2023 nás čeká první přátelské utkání a to proti družstvu FK Primus Příbor. Naše fanoušky tak čeká první možnost vidět náš nový tým v akci. O výsledku Vás budeme informovat.

Takže držte palce našemu týmu, ať se nám daří na hřišti i mimo něj. Ať každý zápas, který budeme hrát, bude přinášet radost a vzrušení našim věrným fanouškům. Společně to dokážeme!