Nový trenér, nový začátek: Jistebník se připravuje na mistrovskou sezonu

09.08.2023

Vstup do nové fotbalové sezony je vždy plný očekávání a naděje a letos to platí pro fanoušky fotbalového klubu Jistebník dvojnásob. S novým trenérem Petrem Veselým začali naši muži svou přípravu na novou sezónu zkraje července a již nyní ukázali, že jsou připraveni zanechat na trávníku všechno.

Začátek přípravných utkání byl velmi slibný, kdy v prvním přátelském zápase proti Příboru, naši muži předvedli skvělý fotbal, který vyústil ve vítězství 7:2. Již v prvním poločase zazněla gólová smršť a hráči si zajistili zasloužené vedení. Roman Bystrý se trefil hned třikrát, Jaroslav Tilscher dvakrát, a také Tomáš Pěchovič a Robin Holub se chopili své příležitosti k trefě.

V druhém přípravném zápase, tentokrát proti Vítkovicím "B", jsme opět mohli sledovat bojovný fotbal, kterým naši hráči dokázali zvítězit nad soupeřem 5:3. David Dub a Robin Holub si připsali po dvou gólech a Roman Bystrý po jednom.

Poslední přípravný duel se odehrál 5. srpna proti Libhošti. I přes nadějný začátek, kdy jsme v poločase vedli 3:1 po brankách Jaroslava Tilschera, Robina Holuba a Davida Duba, soupeř dokázal ve druhém poločase otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch a výsledek se zastavil na konečných 7:3 ve prospěch Libhoště.

Nyní je však čas se soustředit na první ostré mistrovské utkání. V sobotu 12. srpna 2023 v 17:00 se naši hráči postaví proti týmu Bašky. Fanoušci si mohou být jistí, že nový trenér Petr Veselý připraví tým na maximum a že naše mužstvo bude bojovat o každý gól a každý bod.

Přijďte proto našim hráčům fandit a podpořit je v jejich prvním mistrovském zápase! Doufejme, že tento začátek bude ukázkou toho, co nás čeká během celé sezony. S novým trenérem, novými posilami a nadšeným týmem máme všechny důvody věřit, že nás čekají vzrušující chvíle a hlavně skvělý fotbal.

Ať žije fotbal, ať žije Jistebník!
Autor: Jiří Veselý ml.