NOVINKY

 

Vážení a milí sportovní přátelé,

dnes jsme aktualizovali naše webové stránky. Najdete zde již aktuální odkazy na soutěže / tabulky i výsledky všech našich družstev.

Postupně budeme po každém zápase přidávat ucelené informace o zápase (střelci gólů / karty a pod.)

NOVINKOU je jednoduchá možnost registrace hráčů od 5ti do 18ti let pomocí ...

Sezóna nám začala a s ní i nepříjemnosti s vleklými zraněními některých našich hráčů.
Trenár "A" týmu Ivo Müller tak mimo doplnění o hráče z "B" týmu (Martin Vavroš, Patrik Štandl, Tomáš Vykydal), musel sáhnout i pro mimojistebnické posily.

Vážení a milí přátelé sportu, srdečně Vás zveme na každoroční Valnou hromadu, která se bude konat v pátek 01.03.2019 v Hospůdce Na hřišti TJ Jistebník, se začátkem od 17:00 hod.

Vážení sportovní přátelé, hráči a příznivci naší TJ.

S lítostí Vám oznamujeme smutnou zprávu, že po déle trvající nemoci nás dnes 20.01.2019
v ranních hodinách opustil jeden z našich nejvěrnějších fanoušků kopané a dlouholetý činovník (trenér a dlouhé roky správce areálu hřiště) pan Stanislav Nesvadba.


Přečtěte si jako první, co je nového

Vyplněním kontaktního formuláře zároveň souhlasíte se zapracováním Vašich osobních údajů dle Vyhlášky o ochraně osobních údajů - GDPR.


GDPR

Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se TJ ISMM Jistebník, z.s., se sídlem, Jistebník 178, 742 82 Jistebník, IČ 60336463, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme Jméno, Příjmení, E-mail, po dobu trvání pracovněprávního vztahu. Tyto údaje zpracováváme za účelem evidence zákazníka / firmy. Z právního titulu oprávněného zájmu evidujeme Jméno, Příjmení, E-mail, pouze po dobu nezbytně nutnou. Tyto údaje zpracováváme za účelem řešení Vašich dotazů.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na sídlo organizace: TJ ISMM Jistebník, z.s., se sídlem, Jistebník 178, 742 82 Jistebník.