Novinky

 

Vážení a milí přátelé sportu, srdečně Vás zveme na každoroční Valnou hromadu, která se bude konat v pátek 01.03.2019 v Hospůdce Na hřišti TJ Jistebník, se začátkem od 17:00 hod.

Vážení sportovní přátelé, hráči a příznivci naší TJ.

S lítostí Vám oznamujeme smutnou zprávu, že po déle trvající nemoci nás dnes 20.01.2019
v ranních hodinách opustil jeden z našich nejvěrnějších fanoušků kopané a dlouholetý činovník (trenér a dlouhé roky správce areálu hřiště) pan Stanislav Nesvadba.

Vážení a milí přátelé sportu a dobré zábavy,

dovolujeme si Vás pozvat na tradiční "SPORTOVNÍ PLES", který se bude konat tento pátek 18.01.2019 od 19:30 hod., ve všech prostorách Kulturního domu. Více info ZDE .

Srdečně zvou pořadatelé.

V sobotu odehráli naši MUŽI "A" doplněni o dva hráče z "B" týmu přípravné utkání proti mužstvu Bílovce, které hraje o třídu výše a to Krajský přebor mužů. Navíc se Jistebník utkal s celkem, který vede bývalý trenér Jistebníka pan Martin Štverka. Zápas byl především ve druhém poločase vyrovnaný a Jistebník nakonec s Bílovcem zaslouženě remizoval 2 :...

Brigáda !!!

20.03.2018

V sobotu dne 24.03.2018, od 09:00 hod., se uskuteční na fotbalovém hřišti TJ Jistebník BRIGÁDA. Prosíme všechna mužstva, aby se zúčastnila v co největším počtu. Proběhne příprava hřiště a přilehlého areálu na novou soutěž. Pitný režim zajištěn :-) .

Vážení a milí přátelé sportu, srdečně Vás zveme na každoroční Valnou hromadu, která se bude konat v pátek 02.03.2018 v Hospůdce Na hřišti TJ Jistebník, se začátkem od 17:00 hod.

Vážení a milí sportovní přátelé, i když nám skončila podzimní část soutěže a zdálo by se, že si všichni užívají zaslouženého volna, není tomu tak. Dochází k velké změně v realizačním týmu A - mužstva. Na začátku posledního měsíce tohoto roku stávající trenér Martin Štverka přijal nabídku v krajské soutěži u týmu FC Bílovec a ukončil spolupráci s...


Přečtěte si jako první, co je nového

Vyplněním kontaktního formuláře zároveň souhlasíte se zapracováním Vašich osobních údajů dle Vyhlášky o ochraně osobních údajů - GDPR.


GDPR

Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se TJ ISMM Jistebník, z.s., se sídlem, Jistebník 178, 742 82 Jistebník, IČ 60336463, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme Jméno, Příjmení, E-mail, po dobu trvání pracovněprávního vztahu. Tyto údaje zpracováváme za účelem evidence zákazníka / firmy. Z právního titulu oprávněného zájmu evidujeme Jméno, Příjmení, E-mail, pouze po dobu nezbytně nutnou. Tyto údaje zpracováváme za účelem řešení Vašich dotazů.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na sídlo organizace: TJ ISMM Jistebník, z.s., se sídlem, Jistebník 178, 742 82 Jistebník.