NOVINKY

 

vzhledem k přetrvávající epidemiologické situaci a stále trvajícímu přerušení fotbalových soutěží jsme se rozhodli využít tento "čas" na další úpravy a opravy v areálu hřiště.Vyměnili se kompletně zámky a některá kování, provedl se sádrokartonový podhled v prostoru chodby do šaten mužů. V prostoru pro rozhodčí a prostoru skladu se položil nový...

Sport je pro stát konečně prioritou a měl by se dál začít bezpečně rozvolňovat

Z dostupných zdrojů a mediálních výstupů představitelů Vlády si vás dovoluji informovat, že v rámci aktuálního vývoje si ve změti vládních opatření lze vybrat ta, která umožňuji využití venkovních hřišť tak, že:

► trénovat lze pouze ve dvojicích,
► dvojic může být nanejvýš 6 (celkem tedy 12 osob),
► dvojice musí dodržovat rozestupy alespoň 10 metrů,...

dovolte nám, abychom Vás informovali, že VV MS KFS na základě současné situace COVID-19, zrušil rozlosování jarních soutěží MS KFS SR 2020/21. Rozlosování jara 2021 tak není k dispozici ani na www.fotbal.cz ani na is.fotbal.cz .

PF 2021

21.12.2020

Fotbalové soutěže se díky Corona-virové pandemii a nouzovému stavu v ČR předčasně ukončily. Zápasy, které se v podzimní části neodehrály, se přesouvají na jaro 2021, čímž nás v tomto období čekají nelítostné fotbalové duely o každý bod do tabulky 1.A třídy. Zápasů bude hodně a věříme, že jistebnický fanoušek si přijde na své.

v návaznosti na mimořádná opatření Vlády ČR upřesňujeme pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit vůbec v období ode dne 14. října 2020 od 00:00 hod. do dne
3. listopadu 2020 do 23:59 hod
.

NOVINKY V TJ

01.09.2020

Čas se konečně nachýlil a i přes "Covid19 atmosféru" se nám opět začínají rozbíhat fotbalové soutěže všech věkových kategorií.

Milí fanošci našeho fotbalu,

konečně nám přistál ropis utkání našich mužů.

Pokud by jste chtěli mít zápasy i všechny akce TJ ISMM Jistebník uloženy i ve svém google kalendáři, ZDE je odkaz na sdílení.


Přečtěte si jako první, co je nového

Vyplněním kontaktního formuláře zároveň souhlasíte se zapracováním Vašich osobních údajů dle Vyhlášky o ochraně osobních údajů - GDPR.


GDPR

Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se TJ ISMM Jistebník, z.s., se sídlem, Jistebník 178, 742 82 Jistebník, IČ 60336463, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme Jméno, Příjmení, E-mail, po dobu trvání pracovněprávního vztahu. Tyto údaje zpracováváme za účelem evidence zákazníka / firmy. Z právního titulu oprávněného zájmu evidujeme Jméno, Příjmení, E-mail, pouze po dobu nezbytně nutnou. Tyto údaje zpracováváme za účelem řešení Vašich dotazů.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na sídlo organizace: TJ ISMM Jistebník, z.s., se sídlem, Jistebník 178, 742 82 Jistebník.