NOVINKY

 

Nejen radostné, ale také bohužel smutné události a chvíle nám přinesl uplynulý měsíc srpen.

Dne 23.08.2023 nás totiž opustil ve věku 79 let dlouholetý činovník naší TJ a skvělý člověk, pan Antonín Krayzel. Rozloučili jsme se s ním jak ve smuteční síni v Jistebníku, dne 28. srpna, tak jsme také spolu se všemi hráči i fanoušky uctili...

Fotbalový zápas mezi domácím týmem a družstvem ze Spálova, který se konal v sobotu 2. září 2023 na domácím hřišti Jistebníku, nabídl vzrušující okamžiky a řadu gólů.

Tento zápas byl řízen trojicí rozhodčích, s hlavním rozhodčím panem Jakubem Ritterem a asistujícími pomezními rozhodčími Jiřím Vitochem a Luděkem Remešem.

Sobotní odpoledne mělo na programu souboj silné Ostravice s nováčkem z Jistebníku. Domácí nakonec utkání zvládli a po dominantním výkonu berou tři body.

Náš fotbalový tým pokračuje ve své vítězné sérii poté, co si na domácím hřišti poradil s týmem Skotnice.
Utkání, které přilákalo mnoho nadšených fanoušků, se stalo skvělým důkazem síly a talentu tohoto nově sestaveného týmu.

V prvním mistrovském utkání této sezóny naši muži zdolali na hřišti soupeře družstvo Bašky 4:2, kdy se gólově prosadili Roman Bystrý - 2, Jaroslav Tilscher a David Dub.

Nádherný fotbal, který byl pro fanoušky zajímavější hlavně v druhem poločase,tak naši hráči pod vedením trenéra Petra Veselého zvládli na výbornou. Již tuto sobotu nás čeká první...

Vstup do nové fotbalové sezony je vždy plný očekávání a naděje a letos to platí pro fanoušky fotbalového klubu Jistebník dvojnásob. S novým trenérem Petrem Veselým začali naši muži svou přípravu na novou sezónu zkraje července a již nyní ukázali, že jsou připraveni zanechat na trávníku všechno.

Vážení a milí příznivci naší kopané,

po malé přestávce jsme se opět sešli na tréninkovém hřišti, abychom zahájili letní přípravu. Přivítali jsme novou trenérskou dvojici - nového hlavního trenéra pana Petra Veselého a jeho "hrajícího" asistenta Adama Kropku. Oba mají za sebou bohaté zkušenosti a jistě přinesou nové myšlenky a energii do našeho...

Zápas s Příborem naši muži ve svém prvním přípravném utkání zvládli na výbornou. Gólovou smrští (hlavně v prvním poločase) si zajistili vítězství nad domácím celkem 7:2.

ČPP I.A třída mužů sk. A

Vážení přátelé dobrého sportu, a zejména fotbalu,


Přečtěte si jako první, co je nového

Vyplněním kontaktního formuláře zároveň souhlasíte se zapracováním Vašich osobních údajů dle Vyhlášky o ochraně osobních údajů - GDPR.


GDPR

Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se TJ ISMM Jistebník, z.s., se sídlem, Jistebník 178, 742 82 Jistebník, IČ 60336463, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme Jméno, Příjmení, E-mail, po dobu trvání pracovněprávního vztahu. Tyto údaje zpracováváme za účelem evidence zákazníka / firmy. Z právního titulu oprávněného zájmu evidujeme Jméno, Příjmení, E-mail, pouze po dobu nezbytně nutnou. Tyto údaje zpracováváme za účelem řešení Vašich dotazů.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na sídlo organizace: TJ ISMM Jistebník, z.s., se sídlem, Jistebník 178, 742 82 Jistebník.