Sportovní ples 2020

09.01.2020

Vážení a milí příznivci nejen sportu, ale i zábavy, dovolte nám pozvání na tradiční Sportovní ples TJ ISMM Jistebník. Kromě skvělé hudby, vín z jižní Moravy a dobrého jídla na Vás také čeká hodnotná tombola a mnoho zábavy např v podobě PhotoBudky.
Nenechte si ujít spousty zábavy spolu s tradičním vyhlašováním nejlepších fotbalistů za uplynulý rok.

► K tanci a poslechu Vám bude na horním sále hrát skvělá hudební skupina MARAS. Hudební "banda" s názvem Maras vznikla v roce 2010. V průběhu let se složení kapely měnilo jen minimálně, s velkou výpomocí hostů a od počátku roku 2017 můžete kapelu Maras vidět v novější a i mladší sestavě. Repertoár je sestaven většinou z česko-slovenských hitů různých žánru od old retro až po současné hit pecky. Hrajeme pro zábavu posluchačů na různých akcích -Obecní slavnosti,zábavy,plesy,firemní večírky a v menší míře i svatby... (https://marasbanda.webnode.cz)

► Od půlnoci až do rána Vás bude ve vinárenském "pekle" bavit DJ Jirka Veselý spolu s Tomášem Kotkem a dalšími DJs z firmy KV-PRODUCTION (www.kv-production.cz) .

► V prostorách KD bude pro vás připravena tzv. "PhotoBudka", speciální budka, která Vás nejen vyfotí, ale umožní Vámtaké zvolit vlastní pozadí a zaslat si fotku na mail či okamžitě sdílet s Vašimi přáteli na Facebooku. (www.photobudka.cz)


Více info o plesu na: facebooku