Sezóna se blíží ke konci

30.10.2017

Vážení sportovní přátelé, pomalu se nám přiblížil konec podzimní části soutěží našich fotbalových mužstev.

A - mužstvo TJ ISMM Jistebník, pod vedením trenéra Martina Štverky a vedoucího Petra Nesvadby, hraje po loňském postupu poprvé v historii naší TJ jako nováček 1.A třídu. Naše družstvo si (i přesto, že je nováčkem soutěže) nevede vůbec zle. O tom se již přesvědčila i většina soupeřů, které Jistebník potrápil. Začátek sezóny začal pro naše kluky trochu nervózně, ale rychle se v soutěži adaptovali a stali se vyrovnaným soupeřem pro všechny kluby, což potvrdili i v posledním domácím utkání, kdy porazili favorizovanou Stonavu 2 : 1.
Momentálně se Jistebník "A"nachází v horní polovině tabulky (6.místo) a na vedoucí celek z Dolní Datyně ztrácí pouhých 6 bodů.

V červenci 2017 přihlásil Výkonný výbor TJ ISMM Jistebník pro velký zájem hráčů do soutěže také mužský B-tým, který tak začíná úplně od spodu ve IV.třídě. Hlavním záměrem realizačního týmu (Jiří Veselý st., Josef Bučko, Miroslav Tomášek, Milan Šablatura a Milan Tomeček) bylo na jedné straně umožnit nadále se opět aktivně zapojit do "fotbalové činnosti" mnohým z bývalých nadějných jistebnických dorostenců, na druhé straně pak i hráčům, kteří již s aktivní činností před časem skončili a rádi by si ještě pro radost soutěžně zahráli. Zároveň tak došlo k vytvoření určité dílčí zálohy pro náš A-tým (v případě zranění nebo onemocnění většího počtu hráčů hlavního týmu). Zatím se z B-týmu podařilo vytvořit dobrou partu, která se pomalu, ale jistě herně zlepšuje, což se prokázalo i výhrou na hřišti prvního celku soutěže Straníku. Náš celek je v tabulce zatím na krásném 5.místě.

Níže přikládáme také výsledky našich nejmenších hráčů. Zde je určitě třeba pochválit hlavně naše

žáky, kteří pod vedením trenéra Jiřího Vitocha a vedoucího družstva p. Milana Dufka suverénně kralují tabulce.

Pozvánka na akce:

2017
18.11.2017 - NÁDRAŽÍ VS. VESNICE - VII. Ročník, hřiště TJ Jistebník, výkop v 11:00 hod.
01.12.2017 - MIKULÁŠKÁ DISKOTÉKA, vinárna Jistebník, začátek ve 20:00 hod.

2018
19.01.2018 - SPORTOVNÍ PLES, KD Jistebník, začátek v 19:30 hod.