PF 2021

21.12.2020

Fotbalové soutěže se díky Corona-virové pandemii a nouzovému stavu v ČR předčasně ukončily. Zápasy, které se v podzimní části neodehrály, se přesouvají na jaro 2021, čímž nás v tomto období čekají nelítostné fotbalové duely o každý bod do tabulky 1.A třídy. Zápasů bude hodně a věříme, že jistebnický fanoušek si přijde na své.

I když nám situace nedovolila se nijak scházet a trénovat, fotbalisté kategorie mužů nezaháleli a připravovali se alespoň individuálně. Po rozvolnění opatření se uskutečnily 2 tréninkové jednotky na umělé trávě hřiště Ostrava - Jih (s hojnou účastí). Pokud to situace dovolí, rádo by družstvo mužů v únoru uskutečnilo fotbalové soustředění, a to stejně jako v loňském roce v obci Štramberk.

Na podzim jsme hráli dvě fotbalová utkání na hřišti, které bylo silně podmáčené a místy lokálně stála i voda. Fotbal spíše v některých pasážích představoval vodní pólo než fotbal. A díky silným dešťům a špatnému odtoku vody se jedno fotbalové utkání muselo dokonce zrušit. A tak se za pomoci obce Jistebník podařilo realizovat potřebnou úpravu. Jednalo se o odvodnění hrací plochy a vyspádování odtoku vody do kanalizace. Za tento počin moc děkujeme vedení obce a zvláště paní starostce Mgr. Šárce Storzerové.

Další důležitá akce je realizována na vlastní budově v areálu hřiště. Jedná se o rekonstrukci interiéru budovy, konkrétně stavební úpravy při vstupu do domácích šaten. Zrušily se dva malé sklady, zeď se protáhla a vznikla tak větší místnost pro rozhodčí (s možností tvoření zápisů) a jeden centrální velký sklad pro dresy a veškeré vybavení pro chod klubu. Součástí rekonstrukce je i nová elektroinstalace v této části budovy a osvětlení vchodu. O tuto rekonstrukci se zasloužila firma Pavla Myšky.

Pro informaci přikládáme několik fotografií z realizovaných stavebních úprav.

Jménem vedení klubu bychom závěrem chtěli moc poděkovat všem sponzorům, fanouškům, hráčům a dalším sportovním příznivcům. Všem přejeme pěkné vykročení do nového roku 2021 - snad bude pro nás všechny jen lepší a všichni lidé, kteří jistebnický fotbal mají rádi, si přijdou touto sezónou na své.