Novinky / duben 21

01.05.2021

Vážení sportovní příznivci,

vzhledem k přetrvávající epidemiologické situaci a stále trvajícímu přerušení fotbalových soutěží jsme se rozhodli využít tento "čas" na další úpravy a opravy v areálu hřiště.Vyměnili se kompletně zámky a některá kování, provedl se sádrokartonový podhled v prostoru chodby do šaten mužů. V prostoru pro rozhodčí a prostoru skladu se položil nový zátěžový koberec.

Co se týče venkovních prostor, zrenovovali jsme staré stožáry na vlajky a tyto budou umístěny v prostoru mezi střídačkou domácích a reklamní plochou. Následně jsme udělali opravu plotu a prořízku stromů a keřů, které prorůstali plotem. Vytvořili jsme výhledový trojúhelník naproti rodinného domu pana Vavrečky pro lepší nájezd autobusu na náš fotbalový stánek.

Asi nejviditelnější změnou v areálu je vybudování nového dětského hřiště, za které vděčíme naší obci. Paní starostka společně s vedením TJ vybrala nejlépe vyhovující návrh a ten byl odbornou firmou v březnu následně zrealizován. Jednalo se o sestavu dětského hradu se skluzavkami, houpačkami a prolízkami. Za přípravu terénu patří velké poděkování Tomáši Vykydalovi a dobrovolným hasičům, za pokácení stromu, který bránil ve vybudování nového dětského hřiště.

Rádi bychom jen připomněli, že je celý areál hřiště pro veřejnost nadále prozatím uzavřen. Prosíme tedy o respektování tohoto zákazu. A výslovně prosíme všechny rodiče a děti o nezkracování si cesty do Skateparku přes hrací plochu velkého hřiště (především na kolech a koloběžkách). Ničí se nejen povrch hřiště a trávník, ale také trysky zavlažovacího systému.