Kravaře vs. Jistebník

03.10.2022

Kravaře odčinily porážku z minulého kola a připsaly si očekávané tři body do tabulky. Jejich vítězství nad papírově slabším Jistebníkem se však nerodilo vůbec snadno. Hosté díky úspěšné produktivitě vedli zkraje druhé půle dokonce o dvě branky, ale domácí favorit zabral a čtyřmi brankami v rozmezí dvaceti minut skóre otočil na svou stranu. Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Kravaře rychle vedly, ale po poločase vedl Jistebník

Kravaře se na tři body proti Jistebníku pořádně nadřely. Úvod zápasu jim vyšel na jedničku, když pěkné rozebrání hostující obrany potrestal chytrým dloubákem k tyči Baranek - 1:0. Nedlouho na to se po chybné rozehrávce hostů snažil střelecky prosadit Těžký, ale brankář Malý vytasil bravůrní zákrok. Na delší dobu se pak Kravaře ke střele na bránu nedostaly. Za to hosté již několikátý zápas po sobě ukázali, jak vypadá lekce z produktivity. Hned z první vážnější akce dokázal Jistebník udeřit, když rodinný klan Moučků obstaral vyrovnání. Otec Petr přihrál na kraj šestnáctky synovi Matějovi, který krásně zakroutil míč na vzdálenější tyč - 1:1. Těsně před odchodem do šaten navíc hosté udeřili podruhé. Přesnou uličku Veselého za obranu ztrestal střelou k tyči Pěchovič - 1:2. Za domácí se pokusil odpovědět Baranek, ale jeho pokus mířil hodně nad břevno.

Kravaře vstaly z popela

Kravaře měly aktivní nástup do druhé půle a záhy dokonce i dopravily míč do sítě Barcalem, ale pro postavení mimo hru nebyla branka uznána. Navíc pár minut na to přišel pro domácí tým další šok, když centr Pěchoviče vyhodnotila obrana velmi špatně a Tilscher nekompromisně zvyšoval vedení - 1:3. Zápas se lámal po další nadějné šanci Veselého, jehož nebezpečnou ránu vytěsnil Hudeček na roh. Posléze se domácí favorit konečně probudil a spustil svou lavinu. Nejprve po standardce a přesném centru Barcala skóroval rybičkou Hrdlička - 2:3. Ihned po rozehrávce zachytili domácí chybnou mezihru hostů a Kravaře se z rychlého brejku a střele Skronta dočkaly vyrovnání - 3:3. Soustavný tlak gradoval v další drzý průnik Hegera do vápna, jehož hosté zastavili pouze za cenu faulu a pískala se penalta. Tu s přehledem proměnil Baranek a otočil skóre - 4:3. Domácích hráčů bylo rázem plné hřiště a po dalším smrtícím brejku dokonala žlutočerná ekipa svůj velkolepý obrat. Ohřál potáhl míč po levé straně a ve finále nezištně přihrál Holcmanovi, který si připsal první trefu ve svém novém působišti - 5:3. Mladý útočník pak mohl ještě v nastavení přidat další zásah, ale svou šanci nakonec nedovedl do zdárného konce.

VÍCE INFO: ZDE / a ZDE
ZDROJ: fotbalunas.cz / kravare-fotbal.cz