Jistebník vs. Stará Bělá

25.09.2022

V sobotu 24.09.2022 se naši muži utkali proti FK Stará Bělá, která se nacházela na 4. místě v tabulce. Jistebničtí nastupovali do tohoto duelu opatrně a plni očekáváni, co hosté předvedou. Ve vyrovnaném zápase však překvapil nejprve hráč domácího celku a to Matěj Moučka. Kdy již v 15' minutě z příměho kopu nádherně našel skulinu v brance Tomáše Preisnera a Jistebník se tak dostal do vedení hned zkraje zápasu. Jistebník se z vedení radoval zhruba 15 minut, poté se však hráči Staré Bělé dostali až do pokutového území, kde musel zasahovat Štandl. Ten však zakročil nedovoleným zákrokem a sudí J. Gotfryd musel nařídit pokutový kop. Hráč Staré Bělé Jakub Dziža se při penaltě však nemýlil a přesnou ranou srovnal skóre. Od této chvíle se střídaly hezké fotbalové momenty na obou stranách. V 51' minutě se díky krásné akce domácích dostal před bránu Tomáše Preisnera opět Matěj Moučka, který se nemýlil a opět poslal Jistebník do vedení. Bohužel jen o šest minut později vyvinula Stará Bělá tlak před bránou domácích, který skončil nešťastnou tečí obránce Jistebníku Davida Duba v bráně Lukáše Malého. Jistebník tak i přes velkou snahu a opravdu hezký fotbal uhrál se Starou Bělou pouze remízu a již v dalším kole se může těšit na Kravaře, které jsou taktéž v čele tabulky (3. místo).

Děkujeme všem fanouškům za podporu.

VÍCE INFORMACÍ: ZDE .

ZDROJ: fotbalunas.cz