Jistebník vs. Mokré Lazce

09.10.2022

Mokré Lazce si přivezly do Jistebníku pořádnou dávku střelného prachu, když si na soupeřově hřišti doslova otevřely střelnici. Domácí torzo sestavy nestačilo na zkušený tým a prakticky po poločase bylo rozhodnuto. Za hostující Lazce se činili útočníci Galvas s Pospěchem, kteří si v zápase připsali po hattricku.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Lazce nadělily soupeřům bůra

První zásah přišel po čtvrthodince, kdy Pospěch poslal míč na rozběhnutého Moši, který z úniku otevřel skóre - 0:1. Za deset minut si oba aktéři role vyměnili, Pospěch ve finále zbytečně ještě kličkoval, ale naštěstí pro Lazce dobíhající Galvas propálil obranný val a skóroval - 0:2. Třetí branku obstaral po centru Židka hlavičkující Pospěch - 0:3. Domácí oslabená sestava nestačila dostupovat soupeře a bránit jeden útok za druhým. Po dalším z nich se ve vápně prosadil Pospěch, kterému brankář Malý ještě střelu vyrazil, ale na dorážku Galvase byl již krátký - 0:4. Povedený první poločas pak dovršila pohledná mezihra mezi Pospěchem a Galvasem, kdy první jmenovaný si vybojoval míč ve středu hřiště a z úniku i za pomocí narážečky spoluhráče a chytrého lobu navýšit vedení na 0:5.

Galvas s Pospěchem dovršili své hattricky

Šestou trefu opět obstaralo stejné duo, přičemž Pospěch dával dlouhý pás za obranu a Galvas z úniku dalším lobem po břevno dovršil svůj hattrick - 0:6. Lazcům už bylo posléze domácích asi i trochu líto a tak polevily, čehož domácí Jistebník využil alespoň ke korigaci výsledku. Po rohovém kopu a závaru ve vápně snižoval dotírající Tilscher - 1:6. I pod druhou trefou domácích se podepsal nedůraz hostů v zadních řadách, když nechali mnoho prostoru Matěji Moučkovi - 2:6. Jenže než se stačili domácí nadechnout, přišel s rychlou odpovědí Pospěch, který prokázal své nabité zkušenosti a kvality z nejvyšší soutěže. Po pěkné individuální akci a chytrém obstřelení i on zkompletoval svůj hattrick - 2:7. Mokré Lazce mohly ve zbytku utkání ještě přidat další zásah, ale vraždění neviňátek už dál nepokračovalo a mužstvo pošetřilo střelný prach do dalších zápasů.

   

Více informací najdete: ZDE. Video najdete ZDE.

Zdroj: fotbalunas.cz