O klubu

Náš fotbalový klub byl založen v roce 1936 (avšak první zmínky o něm byly již v roce 1932).
Jsme největší sloužkou v obci a v současnosti máme 98 (z toho 74 aktivních) členů. Zajišťujeme sportovní vyžití jak pro fotbalovou mládež (máme dvě mládežnická družstva), tak pro muže a starou gardu. Největším úspěchem klubu je postup a následné setrvání v 1. A třídě. Momentálně máme zapsány v lize  dvě mládežnická družstva a jedno družstvo mužů.

Areál našeho hřiště zajišťuje zázemí nejen pro sportovce, ale také pro širokou veřejnost naší obce.  Součástí areálu je Skate-bike park, dětské hřiště pro nejmenší a nově teď i Workoutový park. Každoročně náš klub pořádá akce, které jsou otevřeny široké veřejnosti. Akcemi mimo areál jsou SPORTOVNÍ PLES  (ten se koná vždy v lednu) a MIKULÁŠKÁ DISKOTÉKA (ta se koná v prosinci). Akce v areálu pak: Turnaj v minikopané (O pohár starostky obce), Karnevaly a zábavy, Rej čarodějnic a pálení čarodějnic. Ve spolupráci s obcí Jistebník se pak v našem areálu pořádají Obecní slavnosti, ve s polupráci s hasiči pak Hasičské soutěže. Ve spolupráci s jinými subjekty a složkami např.: VH půlmaraton, GulášFest a jiné.

Naše hřiště, popřípadě části areálu, je možné si po dohodě také pronajmout.

Celou historii si zobrazíte ZDE. Historii soutěží našich mužů najdete ZDE

.